Náš príbeh

Spravme tvoje učenie efektívnejšie a zaujímavejšie. Dokážeme ti, že na to máš. 

Začiatky

Myšlienka založiť firmu vznikla v čase, keď sme vydávali našu prvú slovensko-čínsku knihu, ktorá je zároveň i prvou slovensko-čínskou beletriou nie len na Slovensku, ale na celom svete. Verili sme, že založením firmy budeme mať možnosť nie len pomôcť študentom čínskeho jazyka rozvíjať svoj talent na jazyky, no zároveň budeme mať možnosť pomáhať všetkým, ktorí sa chcú nie len učiť, ale aj naučiť. A to bez ohľadu na to, aký cudzí jazyk alebo aký predmet si vyberie.

Misia & Vízia

Veríme, že dokážeme našim študentom pomôcť ovládnuť cudzí jazyk bez zbytočných stresov a predovšetkým nepríjemných slov od učiteľov.

 

Pravdepodobne každé dieťa si prešlo tým, že snaha v škole nestačí. Bez ohľadu na to ako sa človek snaží, pokiaľ v škole nepodáva tie najlepšie výsledky, učitelia ho nikdy nebudú mať v láske. Ba čo viac, dajú mu to pocítiť. 

 

My však chceme našim študentom dokázať, že na to majú. Chceme aby sa študent pri učení cítil príjemne. Aby chodil na hodiny s nadšením a pokiaľ aj ten predmet náhodov nemá rád, aby sme jeho odpor voči tomuto predmetu zmiernili. Sme totiž presvedčení, že neexistuje nič, čo by sa nedokázal človek naučiť. Stačí len dostatok času, trpezlivosti a štýl učenia, ktorí študentovi najviac vyhovuje. 

Pre koho sú hodiny vhodné?

Vyber si svoj level

Začiatočník

Uč sa s nami už od úplných základov.

Pokročilý

Vyznáš sa , no stále vidíš priestor na zlepšenie?

Stredne pokročilý

Už si sa niečo učil, no chcel by si si zlepšiť svoju úroveň? Neváhaj a zapoj sa k nám.

Majster

Túžiš po precvičovaní, aby si nestratil svoju super úroveň?

Náš tím

Katarína Sládečková

Učiteľka čínskeho jazyka a slovenčiny pre cudzincov, autorka prvej čínsko-slovenskej knihy.

Junhao Zhou

Učiteľ anglického jazyka a čínskeho jazyka pre pokročilých.

Jane Cooper

Assistant Professor

Esther Howard

Visual Artist

Nákupný košík
Návrat hore